خانه / اخبار گردشگری / پنجمین باند حفاری غیرمجاز سازمان یافته در ارومیه شناسایی و منهدم شد

پنجمین باند حفاری غیرمجاز سازمان یافته در ارومیه شناسایی و منهدم شد

گروه استان‌ها- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی گفت: در دو هفته اخیر پنجمین باند حفاری سازمان یافته توسط اطلاعات یگان حفاظت شناسایی و منهدم شده است.

جلیل جباری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه اظهار داشت: با تلاش و فعالیت‌های شبانه‌روزی و بی‌دریغ یگان حفاظت آذربایجان‌ غربی بار دیگر با اشرافیت و رصد اطلاعاتی در عملیاتی بی‌نقص، باند حرفه‌ای حفاری غیرمجاز در گوگ تپه ارومیه با همکاری یگان ویژه و واحد عملیاتی نیروی انتظامی حین حفاری دستگیر شدند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی تصریح کرد: در این عملیات دو نفر دستگیر و یک نفر متواری و تعدادی آلات و ادوات حفاری کشف و ضبط شد.

جباری بیان کرد: این حفاری غیرمجاز در دو هفته اخیر پنجمین باند حفاری سازمان یافته بوده که توسط اطلاعات یگان حفاظت شناسایی و منهدم شده است.

 

پنجمین باند حفاری غیرمجاز سازمان یافته در ارومیه شناسایی و منهدم شد

 

بیشتر بخوانید:

هفت‌خوان رستم پیشِ روی گردشگری منطقه ترشیز

اکتشافات جدید در تخت جمشید زمینه ساز توسعه گردشگری خلاق

هنرمندان صنایع دستی و فعالان گردشگری گلستان خانه‌دار می‌شوند

وی در ادامه از برگزاری دوره توانمندسازی کارکنان تاسیسات گردشگری آذربایجان‌غربی خبر داد و افزود: دوره توانمندسازی فعالان و کارکنان صنوف گردشگری استان شهریورماه برگزار می‌شود.

جباری اظهار داشت: بر اساس نیازسنجی‌های به عمل آمده توسط بخش پژوهش و آموزش و به منظور ارتقاء سطح مهارت‌های حرفه‌ای فعالان و کارکنان گردشگری این دوره قرار است در نیمه دوم شهریورماه برگزار شود.

وی تصریح کرد: در این رابطه نیز مکاتبات لازم با هتل ها، مهمان‌پذیرها، غذاخوری‌های بین راهی و شرکت های خدمات مسافرتی استان در دستور کار قرار گرفت تا کارکنان خود را برای شرکت در این دوره معرفی کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی افزود: با توجه به موضوع کرونا و رعایت مسائل بهداشتی و سلامت، قرار است این دوره و آزمون مرتبط با آن، در بستر مجازی آماده شده اجرا شود.

 

منبع:تسنیم

 

دیدگاه شما کاربر عزیز در مورد EsfahanTour چیست؟

همچنین ببینید

ادبیات ورود به بازار سرمایه در گردشگری بوجود آید

ادبیات ورود به بازار سرمایه در گردشگری بوجود آید

عضو موظف هیات مدیره یکی از هلدینگ های بنیاد مستضعفان گفت: باید ادبیات ورود به …

دیدگاهتان را بنویسید