خانه / اخبار گردشگری / رئیس اداره محیط زیست اردستان:

رئیس اداره محیط زیست اردستان:

اصفهان رئیس اداره محیط زیست اردستان گفت: با اجرای سه عملیات مختلف در شهرستان اردستان تعداد ۳ متخلف محیط زیست به دستگاه قضایی معرفی شدند.

حسین شواخی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان اردستان یک متخلف را که اقدام به شکارغیرمجاز یک قطعه کبک وحشی کرده بود را در زیستگاه های آزاد شهرستان شناسایی و دستگیر می کنند.

وی با بیان اینکه پس از بازرسی از خودرو متخلف یک قبضه سلاح ساچمه زنی کالیبر ۱۲ پنج تیر، تعداد ۲ عدد فشنگ پُرِ کالیبرِ مربوطه و لاشه یک قطعه کبک وحشی کشف وضبط می شود، افزود: پرونده قضایی در دادگاه عمومی بخش زواره درحال رسیدگی است.

رئیس اداره محیط زیست اردستان، تصریح کرد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان اردستان در عملیاتی دیگر یک نفر متخلف را که برخلاف مقررات اقدام به شکار غیرمجاز یک قطعه کبک وحشی در منطقه حفاظت شده کهیاز کرده بود را دستگیر کردند.

شواخی با بیان اینکه پس از بازرسی از خودرو متخلف یک قبضه سلاح دولول کالیبر ۱۲، تعداد ۵۶ عددفشنگ پر کالیبر ۱۲، کشف و ضبط شد، گفت: پرونده متخف پس از واریز مبلغ ۳ میلیون ریال ضرر و زیان مربوطه به دادگاه عمومی بخش زواره جهت رسیدگی ارجاع شد.

وی افزود: همچنین ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان اردستان با همکاری ماموران انتظامی پلیس اطلاعات و در راستای اجرای حکم بازرسی از منزلی در اردستان، یک راس بزغاله وحشی را که برخلاف مقررات و ضوابط زنده گیری و نگهداری می شد را کشف کردند. درحال حاضر پرونده قضایی علیه متخلف تنظیم و در دادگاه اردستان درحال رسیدگی است.

رئیس اداره محیط زیست اردستان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲ نفر متخلف محیط زیست به دستگاه قضایی شهرستان معرفی شدند، خاطرنشان کرد: آمار شکارچیان غیرمجاز دستگیر شده در شهرستان اردستان طی پنج ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

منبع:ایسنا

 

دیدگاه شما کاربر عزیز در مورد EsfahanTour چیست؟

همچنین ببینید

ادبیات ورود به بازار سرمایه در گردشگری بوجود آید

ادبیات ورود به بازار سرمایه در گردشگری بوجود آید

عضو موظف هیات مدیره یکی از هلدینگ های بنیاد مستضعفان گفت: باید ادبیات ورود به …

دیدگاهتان را بنویسید