درباره هتل بین المللی کوثر اصفهان

  

 هتل بین المللی کوثر اصفهان

 هتل بین المللی کوثر اصفهان در لیست هتل های اصفهان  به سان نگینی درخشان در مرکز شهر اصفهان با موقعیتی استثنایی و منحصر به فرد در دل آبی مناظر بدیع و دیدنی در حاشیه زاینده رود و مشرف به پل تاریخی ا… وردی خان یا همان سی و سه پل معروف قرار گرفته است…هزینه اقامت کودکان زیر ۷ سال در صورت عدم استفاده از سرویس، رایگان و کودکان بالای ۷ سال هزینه یک نفر بزرگسال محاسبه می شود.

مجهز به دو رستوران زرین و سیمین،رستوران تابستانی،رستوران لبنانی ،سالن های پذیرایی و گردهمایی،مجموعه ورزشی و تفریحی:(استخر تابستانی شنا،کلوپ ورزشی،سونای خشک و بخار،تنیس روی میز)،نمازخانه،چایخانه سنتی،کافی شاپ و مرکز تجاری می باشد.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی هتل کوروش به هتل قدس تغییر نام یافت و پس از یکسال نام آن به هتل کوثر تبدیل شد و تا بدین لحظه به همین نام ارائه خدمت می نماید. این هتل در حال حاضر زیرمجموعه شرکت هتلهای بین المللی پارسیان متعلق به سازمان سیاحتی و مراکز تفریحی بنیاد مستضعفان می باشد. هتل بین المللی پارسیان کوثر یکی از هتل های ۵ ستاره اصفهان در سال ۱۳۸۳ به منظور توسعه ارائه کیفی و کمی خدمات اقدام به بازسازی مقدماتی نمود و بلافاصله پس از آن طی فاز بعدی بازسازی با افزون نمودن ۴۰ باب اتاق به ۱۳۰ واحد اتاق پیشین،‌ ظرفیت اقامتی این هتل را به ۱۷۰ باب اتاق و سوئیت های لوکس افزایش داد.

در حال حاضر نیز فاز دوم طرح توسعه در دست اجرا می باشد. به دنبال اجرای فاز دوم طرح توسعه افزون سازی ۶۰ باب اتاق به مجموعه واحدهای اقامتی، دو سالن اجتماعات و پذیرایی، مجموعه ورزشی سرپوشیده مشتمل بر استخر، سونا، جکوزی و سالن بدنسازی، پارکینگ طبقاتی مد نظر می باشد. پس از خاتمه این فاز طرحهای توسعه ای آتی نیز پیش بینی گردیده است.