خانه / رستوران های اصفهان / رستوران ارگ طهران اصفهان / درباره رستوران ارگ طهران اصفهان

درباره رستوران ارگ طهران اصفهان

رستورانی به شکل قلعه با نورافکن سبزی. رستوران به ۳ قسمت اصلی تقسیم می شود. به صورت سنتی و کلاسیک و VIP. کافی شاپ که فضایی مدرن دارد. غذاهای سنتی که در فضایی سنتی سرو می شد و برنجها، کبابها، جوجه کباب، میگو و کلا سلف غذاها وسط رستوران بود. غذاهای سنتی توسط خانمی که اصلیت شمالی دارد درست می شود و واقعا خوشمزه ان. میرزا قاسمی اصل اصل که بوی بادمجون کبابی هوش رو از سر آدم می برد. پیشنهاد میشه اگه با تور اصفهان سفر کردین، حتما اینجا غذا بخورین. با  سفر کنید و از رفتن به بهترین لذت ببرید.

رستوران ارگ طهران اصفهان

در این رستوران که از بهترین رستوران های اصفهان به شمار می رود، ۴۰ نوع غذاهای ایرانی , فرنگی و سنتی، نوشیدنیای طبیعی، تنقلات، میوه های تازه فصل، ۲۵ نوع سالاد تمام سلف سرویس، ترشیجات، انواع دسر، کافی شاپ، باربیکیو، wi-fi، x box ۳۶۰ و … سرو می شود. این رستوران جایی دنج که مناسب جشن یا مهمانی کوچیک، قرارهای دو نفره، جلسه رسمی یا کاری، شام یا نهار با خانواده، یک غذای اقتصادی با دوستان، مهمان خارجی یا مهمان ویژه است.  رستوران ارگ طهران تجربه ای جدید با طعم غذایی متفاوت است.

رستوران ارگ طهران اصفهان

رستوران ارگ طهران قانون جالبی دارد این که اگر غذایی ته ظرفتون بمونه باید ۱۰۰۰۰ تومان جریمه پرداخت کنید. این قانون برای این گذاشته شده که اصراف نشود. و قاون دیگر اینکه ورود جوانان مجرد ممنوع است.

ظرفیت رستوران ارگ طهران: ۱۲۰۰ نفر

نوع غذا : ایرانی، ایتالیایی، لبنانی، ترکیه ای، آسیایی  

آدرس  رستوران ارگ طهران: اصفهان – اصفهان جاده نجف آباد، سه کیلومتر بعد از سه راه درچه، جنب تالار اشراف

ساعت کار: ساعت ۱۲ تا ۱۶ بعدازظهر و از ۱۸ تا ۲۴ شب

رستوران ارگ طهران اصفهان