تور لحظه آخری اصفهان

اصفهان ، نصف جهان . این شهر با طبیعتی بکر و آثار تاریخی فراوان همواره مورد توجه گردشگران و علاقه مندان به تاریخ ایران بوده است . این شهر بعد از تهران و مشهد سومین شهر بزرگ ایران است . وجود 6 هزار اثر تاریخی با قدمت صدها و یا حتی هزاران سال ، نشان از تاریخ پربار و دیرینه اصفهان است .  جاذبه های گردشگری فراوان این شهر باعث محبوبیت تور اصفهان شده است . در این میان کسانی هستند که مایل به خرید تور لحظه آخری اصفهان هستند . 

تور لحظه آخری اصفهان

تور اصفهان لحظه آخری در واقع توری است که 1 تا 2 روز قبل از شروع تور توسط آژانس ها به فروش می رسد . مهمترین علت تور لحظه آخری عدم تکمیل ظرفیت تور می باشد . از مزایای استفاده از تورهای لحظه آخری اصفهان ، کاهش قیمت آن نسبت به تورهای عادی است . از 10 تا 50 درصد تخفیف بسته به شرایط مختلف شامل این تورهاست . البته این تصور نباشد که به علت اینکه این تور از جمله تورهای ارزان اصفهان است ، خدمات آن ها کیفیت مناسبی ندارد . خیر . تور لحظه آخر اصفهان به دلایل مختلف ممکن است تخفیف بخورد ولی کیفیت خدمات همچون تورهای عادی می باشد . 

از دلایل اینکه یک تور لحظه آخری تخفیف میخورد :

1. تخفیفات مناسبتی توسط هتل های برند و یا هتل های تازه تاسیس برای بازایابی

2. تخفیفات فصلی و تخفیفات ناشی از عدم تکمیل ظرفیت هواپیماهای چارتری

3. تخفیفات ناشی از عدم تکمیل ظرفیت هتل و یا در ایام لو سیزن که توسط آژانس های گارانتی کننده ارائه می شود . 

 

این تورها علاوه بر مزایایی که دارد ، معایبی نیز دارد . اینکه شما باید برای سفر آماده باشید . در صورت خرید تور حتی گاهی ممکن است چند ساعت بعد پرواز صورت بگیرد . همچنین امکان لغو آن وجود ندارد و مبلغتان مسترد نخواهد شد . 

توجه : 

از آنجایی که اطلاع رسانی تورهای لحظه آخری به صورت اینترنتی و پیامکی است ، فرصت برای سودجویان به وجود می آید . بنابراین دقت کنید از آژانس های معتبر خربد کنید و همچنین از واسطه ها خرید نکنید . بوده اند کسانی که تور لحظه آخر را از واسطه ها گرانتر از قیمت اصلی خریده اند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای اصفهان لحظه آخری و قیمت تور لحظه آخری اصفهان با ما در تماس باشید . 

021-43674447

Read 1150 times