Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 599

هتل جلفا اصفهان

Rate this item
(0 votes)

هتل جلفا اصفهان

هتل جلفا یکی از بهترین هتل های اصفهان برای گردشگران تور اصفهان می باشد. این هتل که از هتل 2 ستاره اصفهان به شمار می رود، دارای اتاق های دوتخته، سه تخته، چهارتخته و سوئیت های معمولی و رویال می باشد. اتاق های سوئیت معمولی شامل 4 تخت جدا از هم هستند که هرجفت از تختها در یک ضلع قرار گرفته اند. بعضی از اتاق ها دارای میز نهارخوری نیز هستند. اتاق های سوئیت رویال دارای چهارتخت می باشد که دوتخت دبل و دوتخت توئین در هر ضلع و جود دارد. در هر ضلع از اتاقها 2 حمام و 2 دستشویی دارد. در این اتاقها آشپزخانه نیز وجود دارد.

هتل جلفا در یکی از تاریخی ترین نقاط شهر اصفهان، در محله جلفا جنب کلیسای 400 ساله وانک در محیطی آرام و بی سرو صدا واقع شده است. نمای شهر و کلیسای وانک در اتاق های شمالی نمایان است. هتل دارای رستوران های درجه یک با انواع غذاهای سنتی، ایرانی و فرنگی می باشد. هتل دارای اینترنت در لابی و طبقات با پرداخت هزینه است. هتل در مجاورت پارکینگ عمومی قرار دارد. همواره در این هتل سعی براین بوده تا با بهره گیری از بهترین امکانات رضایت مسافرین را جلب کرده و اقامت خوب و خاطره انگیزی را برای همه ی مسافرین رقم زند.

  • امکانات هتل : آژانس مسافرتی, تاکسی سرویس, آسانسور , نمازخانه , تلویزیون در لابی , صندوق امانات دفتر
  • خدمات هتل  : پذیرش 24 ساعته , لاندری , خدمات بیدار باش  , تبدیل ارز , خدمات تور , فکس , اتاق چمدان , اجاره ماشین با راننده , خدمات تهیه بلیط , فتوکپی
  • آدرس : اصفهان ،خیابان حکیم نظامی ،خیابان کلیسای وانک

هتل جلفا اصفهان

هتل جلفا اصفهان

هتل جلفا اصفهان

هتل جلفا اصفهان

Read 884 times