Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 599

هتل ایران اصفهان

Rate this item
(0 votes)

هتل ایران اصفهان

چهارباغ عباسی یکی از قدیمی ترین خیابان های اصفهان، با بلوار سرسبزی که داره از زیباترین خیابان‌های اصفهان هست که به زاینده‌رود و سی‌وسه‌ پل منتهی می‌شه. با اقامت در هتل ایران که در مرکز شهر در خیابان چهارباغ عباسیه، به‌صورت پیاده کمتر از ده دقیقه با نقش‌جهان و بازار قیصریه و دیدنی‌هایش فاصله دارین.  یه هتل خوب که هم امکانات عالی برای اقامت و استراحت مسافران داره هم اینکه دسترسی به مکان های تاریخی و گردشگری اصفهان از این هتل فوق العاده راحته.

هتل ایران اصفهان

 

هتل ایران در اصفهان در سال 1348 افتتاح شده. هتل فاقد پارکینگ است ولی در فاصله 100 متری از هتل، پارکینگ طبقاتی شهرداری اصفهان قرار دارد. هتل ایران به نسبت موقعیت جغرافیایی بی‌نظیرش و خدماتی که در باتجربه بودنش ریشه داره، از قیمت مناسبی برخوردار است. با تور اصفهان سفر کرده و از اقامت در هتل های اصفهان لذت ببرین.

هتل ایران اصفهان

نوع : هتل يک ستاره گريد T

آدرس : اصفهان - چهارباغ عباسی اول کوچه سپاهان - هتل ایران

فاصله تا فرودگاه : 45 دقیقه با ماشین

امکانات : یخچال، تلویزیون، سرویس فرنگی، نمازخانه، لابی، اینترنت در لابی،

توضیحات : قیمت برای مسافران خارجی به دلار محاسبه می گردد. کودکان زیر 3 سال رایگان هستند ، کودکان بین 3 تا 8 سال در صورت استفاده از سرویس اضافه هزینه کامل لحاظ میشود و در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه نیم بها محاسبه میشود. سرویس اضافه به صورت کف خواب میباشد. اینترنت فقط در لابی امکان اتصال دارد و رایگان می باشد. اتاق ها اینترنت ندارند.
قوانین کنسلی : 1 - اعلام کنسلی تا 24 ساعت قبل از تاریخ ورود مشمول پرداخت %30 هزینه یک شب + %15 جریمه هتلیار خواهد شد. 2 - اعلام کنسلی تا کمتر از 24 ساعت مشمول پرداخت %50 هزینه یک شب + %15 جریمه هتلیار خواهد شد.
هتل ایران اصفهان

 

Read 1057 times