مجتمع پارک اصفهان

مجتمع پارک اصفهان

مجتمع پارک یکی از بهترین مراکز خرید اصفهان هست که 400 واحد تجاری داره که می‌شه گفت همه چیز در اینجا به فروش می‌رسه و بیشتر واحدهای اینجا رو نمایندگی‌های برندهای معروف تشکیل دادن. حتی ساختمان پزشکان، مشاور املاک، موسسه عکاسی و فیلمبرداری و آرایشگاه هم داره. این مجتمع در سال 1357 افتتاح شد و با فضای ۱۵ هزار متری خودش یکی از بزرگترین پاساژهای اصفهان شد. فضای محیطی این بازار طوری طراحی شده که مراجعان و خریداران علاوه بر خرید ، از فضای سبز و گلزار چشم نواز آن استفاده کنن و بعنوان یکی از گردشگاههای اصفهان با کاربری (پارک – بازار ) خودش رو معرفی کرده. 

مجتمع پارک اصفهان

فروشگاه های مجتمع پارک اصفهان با اخذ نمایندگی از برندهای مشهور و معتبر در رشته های پوشاک (مردانه – زنانه - بچگانه) ساعت ، کیف و کفش ، لوازم صوتی و تصویری ، لوازم موسیقی ، اسباب بازی و لوازم کودکان، کامپیوتر و نرم افزار و لوازم جانبی ،کادوئی ، رستوران و فست فود، لوازم التحریر،آرایشی و بهداشتی ، ورزشی و ... همچنین واحدهای خدماتی شامل پزشکان مجرب با تخصص های مختلف ، دفاتر مهندسی و تجاری ، مشاورین املاک ، برگزارکنندگان جشن ها و مراسم ، موسسات عکاسی و فیلمبرداری از مجالس ، آرایشگاه و نمایندگی ها مشغول به فعالیت هستن.

 توی شلوغی امروز شهر این که یه مجتمع تجاری فضای سبز و گلزار داشته باشه خیلی غنیمته اما اینجا یه پارک – بازار واقعیه.  پنج تا ورودی داره که به بازارهای آزالیا ، مروارید، ارکیده ، آبشار طلایی ، کویتی ها و موسیقی می‌رسن. همچنین پارکینگ مجتمع پارک در دو طبقه و با ظرفیت حدود 500 اتومبیل در ساعات کار مجتمع در خدمت مراجعان محترم و گردشگران تور اصفهان می باشد.

مجتمع پارک اصفهان

مجتمع پارک اصفهان

 

Read 2430 times