مراکز خرید اصفهان

مراکز خرید اصفهان

اصفهان نیز با توجه به گستردگی آن از شمال تا جنوب، شرق و غرب دارای مراکز خرید متنوعی است. اگر قصد دارید با تور اصفهان سفر کنید، بهتر است قبل از سفر با برخی مراکز خريد اصفهان و آدرس مراکز خرید اصفهان آشنایی داشته باشند.

سیتی سنتر (قلب اصفهان)
مجموعه سیتی سنتر اصفهان در ورودی جنوبی شهر اصفهان و روبروی سپاهان شهر است شامل فروشگاه ، رستوران، مرکز تفریح و بازی، سینما، موزه، نگارخانه و ... است. این مجموعه بهترین مرکز خرید اصفهان است.

بازار بزرگ اصفهان (میدان امام علی)
مجموعه تاریخی اصفهان که بعد از بازسازی رنگ و بویی تازه به خود گرفته است. مجموعه ای که از قدیم بزرگترین مرکز خرید اصفهان بوده و است. این بازار مجموعه فروش پارچه، کفش، کیف، انواع لباس، مانتو، شلوار و ... است.

میدان نقش‌جهان
کمی آن طرف تر میدان نقش جهان با عرضه انواع صنایع دستی اصفهان چشم هر مسافر و گردشگری را به خود جلب می کند.

خیابان نظر
شاید معروف ترین بورس مانتوفروشی لباس اصفهان خیابان نظر است که در هر فصل سال حال و هوای متفاوتی دارد. از حراج انواع پالتو در اواخر بهمن و رونق بازار خرید عید از اسفند ماه و عرضه مدل های مختلف سبب رونق خرید و فروش مانتو در این خیابان می شود.

مجتمع تجاری مارتین
واقع در چهارراه حکیم نظامی، ابتدای نظر شرقی، مرکز خرید لباس اصفهان است. یکی دیگر از بورس های لباس های مارک را شاید در مجمتع خرید کرد. انواع لباس های اسپرت و مجلسی و البته با قیمت های بالا وجود فروشگاه های کفش و سندل و همچنین زیورآلات از دیگر مشخصات این مجمع است.

مجتمع تجاری جشنواره
یکی دیگر از مراکز خرید در اصفهان ، واقع در چهارراه حکیم نظامی جنب کوچه خورشید است. این مجمتع بیشتر بورس بدلیجات و روسری است.

مجتمع نگین
یکی دیگر از مراکز خرید شهر اصفهان ، واقع در خیابان توحید ابتدای نظر شرقی است. این مجموعه کوچک نیز بورس انواع لباس روسری و بدلیجات است.

مجتمع تجاری مریم
مجتمع مریم نیز در ابتدای خیابان نظر شرقی قرار دارد. انواع بورس لباس، کیف، کفش و بدلیجات در این مجموعه برای هر نوع سلیقه ای عرضه می شود.

چهارباغ بالا
با دور شدن از خیابان نظر، وجود مجتمع های تجاری مختلف در سرتاسر خیابان چهاربالا پیشنهاد دیگری برای خرید مانتو، کیف و کفش است.

مجتمع تجاری اوسان
واقع در خیابان چهارباغ بالا جنب کاخ سعادت آباد است، در این مجمتع انواع اقلام بورس لباس از قبیل مانتو، شلوار، بلوز، کفش و فروشگاه های بدلیجات موجود است که بیشتر مطابق میل افراد خوش سلیقه و مرفه جامعه است.

مجتمع پارک اصفهان
واقع در خیابان چهارباغ بالا است این مجموعه بیشتر بورس کفش و لباس مردانه است. البته بازار معروف کویتی ها نیز واقع در مجتمع پارک است و بیشتر بورس انواع مدل های کفش است.

مجتمع تجاری کوثر
این مجمتع بزرگ چند طبقه واقع در خیابان چهارباغ بالا و روبروی پل تاریخی سی و سه پل است. مجتمع تجاری کوثر یکی‌ از جدیدترین مراکز خرید در اصفهان است. این مرکز خرید مناسب برای خرید لباس ، کیف و کفش و همچنین خرید طلا نقره و جواهر است.

خیابان چهارباغ عباسی
در این بافت تاریخی مجموعه های تجاری مختلفی از جمله سیتی سنتر، انقلاب، سپاهان، عالی قاپو، چهارباغ، آزادی، افتخار، ایفلف تخت جمشید و ... وجود دارد، همچنین در سرتاسر این خیابان، مغازه های مختلف لباس، مانتو، روسری، کفش و ... نظر مسافران و شهروندان را به خود جلب می کند.

مجتمع تجاری انقلاب
مجتمع تجاری انقلاب با همان " ۲۴ اسفند" درست در ابتدای میدان انقلاب واقع شده است. بورس لباس، مانتو، شلوار جین، کیف و کفش در این مجموعه قرار دارد.

بازار سپاهان
بازار سپاهان واقع در میدان انقلاب روبروی سی و سه پل است. این بازار مجموعه فروش انواع مدل مانتو، شلوار، لباس کت و شلوار، بدلیجات و ... است.این بازار از مراکز خرید اصفهان با قیمت مناسب است.

مجتمع تجاری شهر (سیتی سنتر)
سیتی سنتر واقع در چهارباغ عباسی نبش سید علیخان، یکی از بهترین مراکز خرید اصفهان است. شهروندان مسافران می توانند انواع مدل مانتو، روسری، لباس، کت و شلوار و بدلیجات و نقره و حتی صنایع دستی را از این مجموعه خرید کنند.

مجتمع تجاری افتخار
مجتمع تجاری افتخار واقع در چهارباغ عباسی روبروی آمادگاه شاید یکی از بزرگترین مجموعه های فروش کفش در اصفهان برای برآورده کردن هر نوع سلیقه ای است.

مجتمع تجاری آزادی
یکی دیگر از مرکز خرید های اصفهان ، نقطه مقابل مجمتع افتخار، مجموعه تجاری آزادی است. این مجتمع مرکز فروش کت و شلوار و مانتو و لباس و ... برای تمام گروه های سنی است.

بازار سپه
واقع در خیابان سپه و درست در مقابل مجموعه تاریخی چهلستون یکی دیگر از مجموعه های فروش کیف و کفش در اصفهان است. البته در محدوده این خیابان نیز برخی فروشگاه های لباس نیز به چشم می خورد.

در ادامه لیست مراکز خرید اصفهان را خواهید دید.

اصفهان که در کویر مرکزی و در یکی از شهر های ایران قرار دارد این شهر به سبب داشتن بناهای تاریخی متعدد و تعدادی از میراث جهانی گردشگران بسیاری را…
مجتمع پارک اصفهان مجتمع پارک یکی از بهترین مراکز خرید اصفهان هست که 400 واحد تجاری داره که می‌شه گفت همه چیز در اینجا به فروش می‌رسه و بیشتر واحدهای…
بازار بزرگ اصفهان شهر اصفهان به دليل قدمت و عظمتي كه در طول تاريخ و مخصوصاً پس از ظهور اسلام داشته، از نظر تعداد بازارهاي باشكوه و جالب در ميان…
مجتمع تجاری شهر مجتمع تجاری شهر که در خیابان چهارباغ واقع شده است، یکی از بهترین مراکز خرید اصفهان به شمار می رود. این مرکز خرید نه تنها کلیه مایحتاج…
بازار هنر از جذاب ترین بازارهای اصفهان یکی دیگر از بازارهایی که در تور اصفهان خواهید دید، بازار هنر است. بازار هنر در گذشته به دلیل ارتفاع هشت متری خود،…
Page 1 of 2