کافه رادیو اصفهان

"بیا تا لحظه ها را با هم بنوشیم" جمله ای زیبا در بالای ورودی کافه رادیو . کافه ای دنج در خیابان آمادگاه، طبقه بالای حوزه هنری اصفهان که مدعیه با همه کافه های اصفهان متفاوته . کافه رادیو در آبان 1389 افتتاح شده و آرامشی که به مشتریانش داده باعث شده که این مکان مورد علاقه گردشگران تور اصفهان نیز باشد . صندلی های لهستانی و گل های اطلسی آویزان از سقف . دکور این کافه واقعا زیبا و منحصر به فرده و درست شبیه کافه های اروپایی ست . موسیقی آرامی که در کافه پخش میشه بسیار دلنشینه .

کافه رادیو اصفهان

کافه رادیو پاتوق اهالی هنر است . حس ارامشی ک توی کافه رادیو هست ، در هیچ کافه ای نخواهید یافت . اکثر کسانی که به این کافه می آیند از مشتریان ثابت آن هستند . لذت نوشیدن شربت بیدمشک و بهارنارنج در هوای سرد بی نظیره . اسپرسوهای کافه رادیو زبانزده ، یه نوشیدنی فوق العاده به نام ویوا مانگو در این کافه سرو میشه که از نوشیدنی های محبوب کافه س . منوی کافه رادیو اصفهان شامل صبحانه ، انواع نوشیدنی سرد و گرم ، انواع کیک ، بستنی و ... می باشد .

این کافه قوانین خاصی داره اینکه اجازه ندارید میز و صندلی ها را جابه جا کنید ، سیگار بکشید و یا با تلفن همراه صحبت کنید . گوشی خود را بی صدا کرده و در آرامش نوشیدنی تان را نوش جان کنید . جالبه که همه مشتریان هم از این قوانین استقبال می کنند . این کافه مکان مناسبی برای دور شدن از دنیای مجازی و شلوغی های اطرافه .

کافه رادیو اصفهان

از چیزای خیلی جالب کافه رادیو ، قفسه های کتابه که دورتادور کافه چیده شده . اینکه این کافه نسبتا یه کافه کتابه باعث میشه حتی اگه تنها به اونجا برید کمتر احساس تنهایی کنید . در این کافه بشینید و در آرامش دنیای بیرون رو تماشا کنید ، بنوشید ، بنویسید ، بخونید و از دقایق زندگیتون لذت ببرین .  اگه دلتون یه جای دنج برای خوردن یه صبحانه کامل میخاد ، حس خوردن صبحانه توی کافه های اصیل اروپایی ، اینجا بهترین انتخاب براتونه .

  • آدرس کافه رادیو اصفهان : خیابان چهارباغ عباسی کوچه سپاهان نبش کوچه ارفعی روبروی سینما سپاهان
  • ظرفیت 23 نفر 
  • اینترنت دارد
  • ساعت کاری 8 تا 24
  • جای پارک به سختی

کافه رادیو اصفهان

کافه رادیو اصفهان

کافه رادیو اصفهان

 

Read 1421 times