رستوران زاگرس اصفهان

رستوران زاگرس اصفهان

زاگرس حس تازه یک زندگی را در هر سن و سالی در تمامی فصلهای سال به میهمانانی که چند ساعتی را خارج از هر هیاهوی شهری ، آلودگی هوا و هر استرسی با نگاهی عمیق در روز و شب به کل شهر اصفهان هدیه میده. زاگرس یه رستوران فوق‌العاده بالای کوهه که از توش می‌تونین نمای کل اصفهان رو ببینین و از هوای آزادش لذت ببرین. اگه یه بار به این رستوران برین عاشقش میشین! اگه با تور اصفهان سفر کردین، حتما طعم غذای رستوران زاگرس در اصفهان رو بچشید.

رستوران زاگرس اصفهان

رستوران زاگرس علاوه بر ناهار و شام، صبحانه و عصرانه هم سرو می‌کنه. یعنی هر زمانی که بخواین ازتون پذیرایی می‌کنه. پیشنهاد می‌کنم حتما امتحانش کنین و علاوه بر محیطش، از تنوع غذایی زیاد و غذاهای خوش‌خوراکش لذت ببرین. منوی رستوران زاگرس اصفهان شامل 49 غذای همیشه آماده طبخه.به جرات میشه گفت این رستوران یکی از بهترین رستوران های اصفهان هست.

از امکانات ویژه رستوران زاگرس کوه صفه اصفهان میشه به پارکینگ خصوصی ، سرویس ون رایگان برای حمل و نقل مسافت بین پارکینگ تا رستوران جهت رفاه میهمانان گرامی اشاره کرد . از  ویژگیهای دیگه این مجموعه داشتن دو سالن داخلی و سه سالن در فضای باز جهت سرو غذا ، سالن کافی شاپ و سالن سمینار در فضائی کاملا متفاوت و چشم اندازی عالی به تمامی شهر اصفهانه که با ارائه سرویس دهی ویژه میتونید تفاوت را احساس کنین.

آدرس رستوران زاگرس اصفهان : اصفهان پارک کوهستانی صفه

رستوران زاگرس اصفهان

رستوران زاگرس اصفهان

رستوران زاگرس اصفهان

 

 

 

Read 974 times