بولینگ پردیس از مراکز تفریحی اصفهان

بولینگ از گذشته تا به امروز به عنوان بازی در کشورهای مختلف جهان وجود داشته است . در 5200 سال پیش این بازی در مصر بصورت پرتاب سنگ گردی از بین 3 قطعه سنگ مرمر به 9 سنگ گنبدی شکل ، انجام می شده است . این بازی از دیرباز مورد توجه بوده است ، به طوری که مسابقات آن نیز در کشورهای اروپایی و اسکاندیناوی شروع شد . اولین باشگاه بولینگ در ایران در سال 1346 در منطقه سعادت آباد تهران به همت خانم ابتهاج تاسیس شد که بولینگ تهران نامیده شد . به دلیل استقبال همشهریان بر تعداد آن ها در تهران و همچنین شهرستان ها افزوده شد . امروزه بولینگ جایگاه خاصی در بین تفریحات ایران دارد . 

بولینگ پردیس

بولینگ نیز در اصفهان در بین جوانان بسیار مورد توجه قرار گرفته است . باشگاه ورزشی بولینگ پردیس ، جدیدترین و در عین حال زیباترین سالن بولینگ کشور به شمار می رود . این مرکز دارای مساحتی در حدود 1000 مترمربع می باشد و همچینین دارای 10 لاین استاندارد برای بازی است . بولینگ اصفهان که یکی از تفریحات اصفهان به شمار می ورد ، برای همه اعضای خانواده ، به صورت همزمان قابل استفاده می باشد . از نکات جالب این مرکز ، آموزش رایگان مقدماتی بولینگ به مراجعه کنندگان می باشد .

بولینگ پردیس

 

در سفر با تور اصفهان اگر قصد تفریح و خوش گذرانی با خانواده و دوستان را داشتید ، بولینگ پردیس را فراموش نکنید . بولینگ پردیس اصفهان در کوه صفه قرار دارد و شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید ، در بازدید از کوه صفه ، به بولینگ هم بروید . ساعت کاری این مرکز 9 صبح تا 11 شب می باشد . 

آدرس بولینگ پردیس اصفهان 

 اتوبان شهداي صفه – كوه صفه – كنار تله كابين

بولینگ پردیس اصفهان

بولینگ پردیس اصفهان

بولینگ پردیس

 

Read 1016 times