خانه خلاقیت و بازی های فکری اصفهان

مرکز خلاقیت تنها مرکز تخصصی اصفهان است که در خیابان هشت بهشت شرقی قرار دارد و برای گردشگران تور اصفهان می تواند جالب باشد. این مرکز که تحت نظارت سازمان فرهنگی – تفریحی شهرداری اصفهان است، فراد را با استفاده از برخی برنامه‌های عمومی‌و برنامه‌های خصوصی سرگرم خواهد کرد. جالب است بدانید که برنامه‌های این مرکز شامل گروه سنی 3 تا 99 سال است. از جمله کلاس های خانه خلاقیت می توان به طراحی ‏ماشین های دومینو، هنر فکر کردن، انواع روبیک، روباتیک، لگو، بازی و ریاضی مخصوص کودکان، اوریگامی و کاردستی ‏اشاره کرد.‏

خانه خلاقیت و بازی های فکری اصفهان

خانه خلاقیت که از تفریحات اصفهان به شمار می رود، دارای برنامه‌های خیلی خاص و متنوعی است.

رستوران جذاب بازی‌های فکری با بیش از 200 نوع بازی یکی دیگر از برنامه های این مرکز است که همه روزه به جز شنبه‌ها از ساعت 4 تا 8 شب پذیرای عموم مردم به صورت خانوادگی، دوستانه و حتی تک نفره است. فرد در طی یک ساعت و نیم می‌تواند 3 تا 4 بازی را سفارش و انجام دهد. همچنین میز روان شناسی، بازی استعداد‌های گروه سنی کودک، نوجوان و جوان شناسایی می‌شود و ارائه نسخه پزشکی و میز رباتیک نیز از برنامه‌های ویژه رستوران بازی در تابستان به شمار می‌رود.

یک سری برنامه‌ها، کلاس‌های ویژه و خاص آموزش در تابستان است. این کلاس‌ها شامل کودک مخترع، نوجوان مخترع، شعبده فیزیک، شعبده شیمی، کلاس چرتکه، کلاس ماشین‌های دومینویی، بازی‌های تفریحی ورزشی و هیجانی و همچنین ساخت ماکت‌های حجمی، خلاقیت، آموزش و مهندسی فکر. این برنامه مختص گروه سنی 3 تا 16 سال است.

از جمله خدمات خصوصی ، دوره‌های تربیت مربی ویژه بازی‌های فکری و برگزاری مسابقات خلاقانه است که سازمان فرهنگی تفریحی با ارائه مدارک رسمی‌و گواهینامه دوره تربیت معلم و بازی‌های خلاق به افراد آموزش دیده امکان حضور در خانه‌های خلاقیت یا مراکزی مشابه را فراهم می‌کند.

آدرس: خيابان هشت بهشت شرقي، حدفاصل چهار راه حمزه اصفهاني و پيروزي

تلفن: ۳۲۶۸۳۴۸۴

خانه خلاقیت و بازی های فکری اصفهان

خانه خلاقیت و بازی های فکری اصفهان

 

Read 3160 times