Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 599

ماه رمضان در اصفهان کجاها برویم؟

Rate this item
(0 votes)

ماه رمضان در اصفهان کجاها برویم؟

در ماه رمضان هر شهری حال و هوای خاص خود را دارد. حال و هوایی که به سنت های هر شهر گره خورده است. اگر در این ماه مبارک می خواهید با تور اصفهان سفر کنید، پیش از هر چیز راهنمای گردشگری اصفهان در ماه‌رمضان را مرور کنید تا با آشنایی با اماکن گردشگری و ویژگی‌های این شهر ، لحظاتی به یاد ماندنی در روزهای ماه مبارک رمضان داشته باشید.

ماه رمضان در اصفهان کجاها برویم؟

مردم زيادي در اصفهان هستند كه در بسياري از شب‌هاي ماه رمضان شب تا سحر را در كنار زاينده‌رود مي‌گذرانند. شايد باورتان نشود اما در شب‌هاي ماه‌رمضان به جز شب‌هاي قدر نمي‌توانيد شبي‌ را پيدا كنيد كه روزه‌داران بعد از افطار در كنار زاينده‌رود جمع نشوند و در كنار زاينده‌رود روزه شان را باز نكنند.

خوردن حليم‌بادمجان‌هاي معروف و آش شله‌قلمكار اصفهان موقع افطار، در کنار زاینده رود زبانزد است. حليم‌عدس، حليم شير، نان گندم، خورش ماست و بريوني از ديگر غذاهاي اصفهاني است كه در اغلب رستوران‌ها و مراكز گردشي اصفهان براي روزه‌داران آماده مي‌شود. رستوران شهرزاد در خيابان چهارباغ عباسي يكي از رستوران‌هاي معروف اصفهان است كه در شب‌هاي ماه رمضان منوي افطار متنوع و ويژه‌اي دارد. 

رستوران گردان هتل آسمان اصفهان نيز يكي ديگر از مراكز ديدني اصفهان است كه باز كردن روزه در فضاي شاد و فرح‌بخش آن خاطره‌اي به يادماندگي را براي شما و خانواده‌تان رقم مي‌زند. با اين تفاسير اگر دل‌تان خواست خانواده‌تان را به صرف يك افطاري متفاوت در شب‌هاي اصفهان دعوت كنيد، پيشنهاد مي‌كنيم به مركز تفريحي و گردشگري كوه‌صفه برويد و در رستوراني كه بالاي كوه قرار دارد به‌دور از شلوغي و هياهوي شهر روزه‌تان را باز كنيد.  اصلا نگران نباشيد براي بالارفتن از اين كوه مي‌توانيد روي كمك ون‌هايي كه آماده خدمت‌رساني به مردم هستند، حساب كنيد.

ماه رمضان در اصفهان کجاها برویم؟

 

Read 1584 times