هتل بین المللی کوثر اصفهان+عکس ،نقشه و رزرو

 هتل بین المللی کوثر اصفهان

Isfahan Kowsar International Hotel

 هتل بین المللی کوثر اصفهان

 هتل بین المللی کوثر اصفهان در لیست هتل های اصفهان  به سان نگینی درخشان در مرکز شهر اصفهان با موقعیتی استثنایی و منحصر به فرد در دل آبی مناظر بدیع و دیدنی در حاشیه زاینده رود و مشرف به پل تاریخی ا... وردی خان یا همان سی و سه پل معروف قرار گرفته است...هزينه اقامت كودكان زير 7 سال در صورت عدم استفاده از سرويس، رايگان و كودكان بالاي 7 سال هزينه يك نفر بزرگسال محاسبه مي شود.

مجهز به دو رستوران زرين و سيمين،رستوران تابستاني،رستوران لبناني ،سالن های پذیرایی و گردهمایی،مجموعه ورزشی و تفریحی:(استخر تابستاني شنا،كلوپ ورزشي،سوناي خشك و بخار،تنيس روي ميز)،نمازخانه،چايخانه سنتي،كافي شاپ و مركز تجاري مي باشد.

پس از پيروزي انقلاب اسلامي هتل كوروش به هتل قدس تغيير نام يافت و پس از يكسال نام آن به هتل كوثر تبديل شد و تا بدين لحظه به همين نام ارائه خدمت مي نمايد. اين هتل در حال حاضر زيرمجموعه شركت هتلهاي بين المللي پارسيان متعلق به سازمان سياحتي و مراكز تفريحي بنياد مستضعفان مي باشد. هتل بين المللي پارسيان كوثر یکی از هتل های 5 ستاره اصفهان در سال 1383 به منظور توسعه ارائه كيفي و كمي خدمات اقدام به بازسازي مقدماتي نمود و بلافاصله پس از آن طي فاز بعدي بازسازي با افزون نمودن 40 باب اتاق به 130 واحد اتاق پيشين،‌ ظرفيت اقامتي اين هتل را به 170 باب اتاق و سوئيت هاي لوكس افزايش داد.

در حال حاضر نيز فاز دوم طرح توسعه در دست اجرا مي باشد. به دنبال اجراي فاز دوم طرح توسعه افزون سازي 60 باب اتاق به مجموعه واحدهاي اقامتي، دو سالن اجتماعات و پذيرايي، مجموعه ورزشي سرپوشيده مشتمل بر استخر، سونا، جكوزي و سالن بدنسازي، پاركينگ طبقاتي مد نظر مي باشد. پس از خاتمه اين فاز طرحهاي توسعه اي آتي نيز پيش بيني گرديده است.

Read 17312 times